Dobry detektyw Wrocław

Maciej Szański świadczy usługi zarówno na terenie Wrocławia jak i miejscowości ościennych. Szeroki zakres usług skierowany jest do podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych, instytucji, banków oraz ubezpieczycieli powoduje że dobry detektyw Wrocław, zrealizuje Twoje zlecenie.

Naszym priorytetem jest niesienie wszelkiej, profesjonalnej pomocy potrzebującym, którzy w wyniku różnych sytuacji życiowych czują się oszukani, zagrożeni, wykorzystani zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, czy też stali się ofiarami czynu zabronionego.

Dobry detektyw Wrocław

Jest wiele powodów i spraw, do których może włączyć się profesjonalny detektyw – rozwody, zdrady, ustalenia majątkowe, poszukiwanie zaginionych osób, wykrywanie podsłuchów – to tylko część usług realizowanych przez naszą firmę. Dobry detektyw może okazać się pomocny zawsze wtedy, kiedy samodzielne rozwiązanie ważnej dla Ciebie sprawy jest niemożliwe lub wyjątkowo trudne do zrealizowania, a Tobie zależy przede wszystkim na czasie, dyskrecji i skuteczności działania. Choć największą ilość zleceń realizuje zwykle detektyw od zdrad, sprawdzający wierność partnera i zbierający materiały dowodowe niezbędne do spraw sądowych, praca biura detektywistycznego polega również na wywiadach gospodarczych, sprawdzających wiarygodność kontrahenta czy polegających na poszukiwaniu majątku mogącego zaspokoić roszczenia wierzyciela. Zakres usług detektywistycznych jest zatem bardzo szeroki – skierowane są one zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Fachowa wiedza, wieloletnia praktyka zawodowa, dyskrecja i maksymalne zaangażowanie – to wyróżniki, którymi powinien chwalić się każdy dobry detektyw. O skuteczności jego działań świadczy przede wszystkim ilość rozwiązanych spraw, a także opinia na rynku.

Dobry detektyw Wrocław – świadczymy usługi m.in dla:

Dane kontaktowe

  Jak rozpocząć współpracę z detektywem?

  Krok 1. Kontakt

  To najtrudniejszy krok, ale nie trzeba się go obawiać. W pierwszym kontakcie możesz opowiedzieć nam o swoim problemie, ale nie musisz – jeśli z jakichś powodów nie chcesz rozmawiać przez telefon – możemy pominąć ten krok i  od razu umówić się na spotkanie.

  Krok 2. Spotkanie

  Na spotkaniu, możesz opowiedzieć nam o swoim problemie.  Detektywi  doradzą  Ci, jakie działania będą najlepsze w Twoim przypadku, zaproponują rozwiązania, które będą  dopasowane do Twoich potrzeb. 

  Krok 3. Koszty naszej pracy

  Ustalenie kosztów zlecenia następuję w trakcie spotkania. Cena uzależniona jest od czasu potrzebnego na jego realizację (zdobycie potrzebnych Ci dowodów) zaangażowania osób i środków. 

  Krok 4. Podpisanie umowy

  Po ustaleniu ceny i warunków zlecenia podpisujemy umowę o współpracy.  

  Krok 5. Realizacja zlecenia

  Będziemy Cię informować o poczynionych ustaleniach, konsultował dalsze działania i decyzje, co do podjęcia ewentualnych czynności wychodzących poza  zakres umowy. 

  Krok 6. Wyniki dochodzenia

  Po zakończeniu zlecenia (lub po poczynieniu kluczowych ustaleń) przedstawiamy Ci zgromadzone materiały.

  FAQ – częste pytania do detektywa

  Umowa detektywistyczna jest umową zlecenia, w ramach której detektyw podejmuje się działania w celu dostarczenia Zleceniodawcy określonych informacji. Taka umowa zawiera m.in.:

  • przedmiot umowy (np. „obserwacja Pana Jana Kowalskiego w dniu 1 lutego 2016 roku”);
  • zasady współpracy w toku realizacji umowy (np. zasady kontaktu z detektywem, zakres odpowiedzialności stron);
  • zasady wynagradzania (na podstawie cennika usług detektywistycznych obowiązującego w danym biurze);
  • zasady poufności obowiązujące strony umowy;
  • czas realizacji umowy oraz warunki jej rozwiązania;

  Nie, generalnie detektyw nie może założyć podsłuchu. Wyjątkiem może być zainstalowanie urządzenia rejestrującego w miejscu (lokal, pojazd mechaniczny) stanowiącym własność (lub współwłasność) zleceniodawcy.

  Nasza agencja detektywistyczna działa na terenie województwa dolnośląskiego, główne w Mieście Wrocław i okolicach. Uważamy, że podstawowym czynnikiem wpływającym na efektywność działania detektywa jest znajomość topografii. Zatem realizując zlecenia obejmujące obszar poza naszym województwem zawsze korzystamy ze sprawdzonych lokalnych partnerów prowadzących własne biura detektywistyczne na danym terenie.

  Koszt wynajęcia detektywa zależy od jej charakteru oraz okoliczności towarzyszącej sprawie. Dlatego trudno podać jednoznaczny cennik usług detektywistycznych. Jednak w przypadku sporej grupy zleceń może powiedzieć, że godzina pracy operacyjnej prywatnego detektywa kosztuje od zwykle od 100 PLN do 200 PLN.

  Tak, zebrane przez detektywów materiały mogą i wielokrotnie były wykorzystywane przez naszych Zleceniodawców sądzie. Niejednokrotnie dzięki zebranym materiałom sprawę udało się zakończyć na jednym posiedzeniu sądu.