Śledzenie Wrocław

Jedną z podstaw detektywistycznego zawodu jest śledzenie Wrocław i obserwacja osób i miejsc. Większość zleceń w jakiejś mierze opiera się na ustaleniach, które zawsze też powinno się podpierać wywiadem zebranym w danym miejscu. Bez wątpienia przeprowadzanie skutecznych obserwacji jest sztuką, której można się nauczyć tylko w praktyce, najlepiej towarzysząc doświadczonym detektywom. Warto jednak zapoznać się z podstawami. 

Śledzenie Wrocław

Jak wiadomo śledzenie osób i mienia jest jedną z podstawowych metod działania, którą wykorzystuje detektyw. To jeden z bardziej popularnych sposobów gromadzenia informacji stosowany zarówno w sprawach prywatnych, jak i biznesowych.

Śledzenie jest jedną z tych najbardziej niezawodnych i najskuteczniejszych metod i wymaga od naszych specjalistów nie tylko bardzo dużego zaangażowania, wytrwałości i skupienia, ale także wieloletniego doświadczenia i umiejętności zachowania dyskrecji.

Jako  prywatne biuro detektywistyczne codziennie mamy do czynienia z osobami prywatnymi, które zlecają nam najczęściej obserwacje niewiernego partnera/partnerki. Sprawy te często wiążą się ze sprawami rozwodowymi. Klientami naszego biura są również firmy, które potrzebują pomocy w celu np. ustalenia miejsca pobytu osoby, będącej unikającym spłaty dłużnikiem, nielojalnym kontrahentem czy osobą, która odpowiada za „wyciek” tajnych informacji z firmy.

Prywatny detektyw przeprowadza śledzenie Wrocław w celu pozyskania interesujących klienta informacji. Przeprowadza się ją zazwyczaj w celu poznania miejsca pracy, trybu dnia czy też miejsca zamieszkania. W początkowej fazie obserwacja powinna służyć poznaniu zachowań, aby skutecznie działać. Z obserwacji przeprowadzanych przez prywatnych detektywów korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Śledzenie Wrocław – świadczymy usługi m.in dla:

Dane kontaktowe

  Jak rozpocząć współpracę z detektywem?

  Krok 1. Kontakt

  To najtrudniejszy krok, ale nie trzeba się go obawiać. W pierwszym kontakcie możesz opowiedzieć nam o swoim problemie, ale nie musisz – jeśli z jakichś powodów nie chcesz rozmawiać przez telefon – możemy pominąć ten krok i  od razu umówić się na spotkanie.

  Krok 2. Spotkanie

  Na spotkaniu, możesz opowiedzieć nam o swoim problemie.  Detektywi  doradzą  Ci, jakie działania będą najlepsze w Twoim przypadku, zaproponują rozwiązania, które będą  dopasowane do Twoich potrzeb. 

  Krok 3. Koszty naszej pracy

  Ustalenie kosztów zlecenia następuję w trakcie spotkania. Cena uzależniona jest od czasu potrzebnego na jego realizację (zdobycie potrzebnych Ci dowodów) zaangażowania osób i środków. 

  Krok 4. Podpisanie umowy

  Po ustaleniu ceny i warunków zlecenia podpisujemy umowę o współpracy.  

  Krok 5. Realizacja zlecenia

  Będziemy Cię informować o poczynionych ustaleniach, konsultował dalsze działania i decyzje, co do podjęcia ewentualnych czynności wychodzących poza  zakres umowy. 

  Krok 6. Wyniki dochodzenia

  Po zakończeniu zlecenia (lub po poczynieniu kluczowych ustaleń) przedstawiamy Ci zgromadzone materiały.

  FAQ – częste pytania do detektywa

  Umowa detektywistyczna jest umową zlecenia, w ramach której detektyw podejmuje się działania w celu dostarczenia Zleceniodawcy określonych informacji. Taka umowa zawiera m.in.:

  • przedmiot umowy (np. „obserwacja Pana Jana Kowalskiego w dniu 1 lutego 2016 roku”);
  • zasady współpracy w toku realizacji umowy (np. zasady kontaktu z detektywem, zakres odpowiedzialności stron);
  • zasady wynagradzania (na podstawie cennika usług detektywistycznych obowiązującego w danym biurze);
  • zasady poufności obowiązujące strony umowy;
  • czas realizacji umowy oraz warunki jej rozwiązania;

  Nie, generalnie detektyw nie może założyć podsłuchu. Wyjątkiem może być zainstalowanie urządzenia rejestrującego w miejscu (lokal, pojazd mechaniczny) stanowiącym własność (lub współwłasność) zleceniodawcy.

  Nasza agencja detektywistyczna działa na terenie województwa dolnośląskiego, główne w Mieście Wrocław i okolicach. Uważamy, że podstawowym czynnikiem wpływającym na efektywność działania detektywa jest znajomość topografii. Zatem realizując zlecenia obejmujące obszar poza naszym województwem zawsze korzystamy ze sprawdzonych lokalnych partnerów prowadzących własne biura detektywistyczne na danym terenie.

  Koszt wynajęcia detektywa zależy od jej charakteru oraz okoliczności towarzyszącej sprawie. Dlatego trudno podać jednoznaczny cennik usług detektywistycznych. Jednak w przypadku sporej grupy zleceń może powiedzieć, że godzina pracy operacyjnej prywatnego detektywa kosztuje od zwykle od 100 PLN do 200 PLN.

  Tak, zebrane przez detektywów materiały mogą i wielokrotnie były wykorzystywane przez naszych Zleceniodawców sądzie. Niejednokrotnie dzięki zebranym materiałom sprawę udało się zakończyć na jednym posiedzeniu sądu.